Forum fradiavolo ots Strona Główna fradiavolo ots
Fra Diavolo OTS forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Info, info, info.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum fradiavolo ots Strona Główna -> News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brykiet
Game Master



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 311
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lca

PostWysłany: Śro 23:31, 03 Sty 2007    Temat postu: Info, info, info.

Szczerze mowiac, to prace już powoli dobiegaly konca, az tu nagle okazalo sie, ze nie dzialaja zadne NPC. Spowodowane to bylo, ze CVSy pod klienta 7.8 maja zupelnie inny system lua niz SVNy na ktorych mial stac silnik. Tlumaczyl wam tego bardziej nie bede bo pewnie i tak niewiele wam to mowi. Pozniej jakos tak wyszlo, ze zupelnie nie chcialo mi sie robic od nowa tych NPCow i prace stanely w miejscu. W dodatku jak dowiedzialem sie, ze trzeba pisac 180 potworkow od nowa to poszedlem expic na rl Tibie.Poza tym nie wiedzialem na czym stoje, a konkretniej z jakiego lacza bede korzystal. Jesli okaze sie, ze mili ludzie z Dialogu beda laskawi przeciagnac kabel na druga strone ulicy i w ten sposob umozliwic dostep do Dialnetu, to na servie bedzie moglo grac okolo 100 osob. Jesli natomiast okaza sie chujami i nie bedzie im sie chcialo przedluzyc ich lacz o te jebane 10 metrow, to na servie bedzie prawdopodobnie stara, sfreezowana bieda.
Jeszcze zapomnialbym dodac. Killavus zrobil wlasny acc maker, z ktorego pewnie bedziecie mogli korzystac, kiedy serv bedzie online.

Reasumujac:
- nikt nic nie robi, z wyjatkiem Kamilqa, ktory dorysowal 1,5mb, domyslam sie pieknych terenow
- czekam na odpowiedz z Dialogu zeby wiedziec czy bedzie chujnia z grzybnia czy paczki z lukrem
- brakuje mi checi do pracy, jednak licze, ze to sie zmieni jak zobacze ta pyszna mapke

Server bedzie nie wiem kiedy. No moooooze wkrotce...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Beji




Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 180
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3
Skąd: Legnica /P(r)oland

PostWysłany: Czw 10:14, 04 Sty 2007    Temat postu:

taki news ze japierdole RazzP

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Faquarl




Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 272
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3
Skąd: E-ga

PostWysłany: Czw 15:14, 04 Sty 2007    Temat postu:

Hehe, wazne że w ogóle jest... z tego co wiem Kamileq dorobił troche terenow podobnych do tych z real, w tym Cyclopolis i cośtam jeszcze, a już do tej pory było w chuj terenów, więc jak mi któryś zamarudzi że mapa do dupy, to powiesze na tym łączu co dialog nie chce podciągnąc Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kamileq
Game Master



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 129
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 14:21, 08 Sty 2007    Temat postu:

Brykiet nie róbmy tych npc zróbmy normalne ; p
Co do mapki jedna wyspa wyszlła mi po prostu zaje...fajnie
Ale troszkę zwalilem bo skopiowalem cyclopolis i scaraby z real mapy ; s
Ale cieszcie sie ze bedzie duzo expowisk ; d

Cytat:
- nikt nic nie robi, z wyjatkiem Kamilqa, ktory dorysowal 1,5mb, domyslam sie pieknych terenow

Pfff.... wiedziałem xD Ja już sięnawet za skrypty wziąłem : P
Ale tak jak mówilem: nie robmy tych tych "repegejowych ;d" npc
Na każdej edycji fradiavolo nie było tych npc i ile było ludzi; d
Tymi npcami mozemy nawet jeszcze stracic ludzi
Aha i najlepszy news :

Zrobilem wszystkie (150+) DOMKI !!!



; d

Ok ja lece bo za 2 min dzwonek ;p


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Brykiet
Game Master



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 311
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lca

PostWysłany: Pon 16:06, 08 Sty 2007    Temat postu:

Tu nie chodzi o czy sa RPGowe czy nie, tylko system pisania NPCow. Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sevilleczka




Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Wto 19:19, 09 Sty 2007    Temat postu:

HAhahah !!! pwnad ! jak zwykle cos sie popi***
jednym razem "niby komp sie wali" a teraz "brak checi i net Sad ". Cos ja czuje ze ty na tych otsach sie nieznasz bo do poprzedniego fradiavolo na 7.6 nic nie zrobiles. ani jednego respa,questa,npc i nic ! Sciagneles gotowy silnik z mapa i to wszystko. A tak to uwazasz sie za niewiadomo kogo. To jest moje zdanie i nikt tego nie zmieni. Wy koleszki z fradiavolo mozecie teraz pisac o tym moim poscie co chcecie, pisac, pisac i lizac sie do Brykieta. Omg szkoda klawiatury na ten marny temat


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Brykiet
Game Master



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 311
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lca

PostWysłany: Wto 19:31, 09 Sty 2007    Temat postu:

Gdybys ty natomiast znal sie na OTSach, to wiedzialbys, ze polaczony system NPC bodajże Nicawa i jakiegos innego progarmisty, ktorego nick ciezko mi sobie przypomniec, powoduje, ze NPCe z wczesniejszych wersji nie dzialaja pod Tibia 7.9. Tak bylo bynajmniej miesiac temu. Dawno nie wchodzilem na OTFans.net . A odnosnie tego, ze nic nie dodawalem do wczesniejszych wersji to juz nie jest sprawa tego, ze nic nie umiem. Jakos wolalem poexpic swoim charem niz grzebac w skryptach. Jak expienie mi sie znudzilo to po jakims czasie server przestal istniec, co zrobic. Razz Nie jest latwo prowadzic server nie majac nikogo do pomocy. Teraz bedzie troche wiecej osob, ktore beda dbaly o rozne rzeczy wiec np. nowych skryptow bedziecie mogli sie spodziewac - czy z mojej strony, teog nie wiem.

Poza tym wczesniej nie odczuwalem checi zmieniania servera, na ktorym praktycznie caly czas bylo maksimum graczy online. Chec taka poczulem w lipcu, ale wiele z tego nie wyszlo. Moze kiedys. Wink

Inna sprawa, ze nie mowie wam: "Ludzie, server jest online 24/7 365 dni w roku" i nie sprzedaje paccow za rl cash (choc moze w przyszlosci... Twisted Evil ) czy nie sciagam z was abonamentu za to, ze mozecie sie zalogowac do gry. Nie wiedze wiec powodu zebyscie czuli sie pokrzywdzeniu i urazeni. To czy chce mi sie grac na rl Tibii, na OTSie, czy w ogole oraz to czy wprowadzam 15325325 nowych skryptow dziennie czy przez cala nowa edycje nie ingeruje w takie rzeczy, to juz moja prywatna sprawa. Nie podpisywalismy przeciez jakiejs umowy w ktorej bylo jasno powiedziane, ze bedzie tak i tak.
Wiec sprawa sciagnietej mapki mamy chyba wyjasniona. Dzisiaj wystarczy miec neta o predkosci 512kb/s co juz raczej nie jest niczym specjalnym, znac taka strone jak otfans.net i wiedziec czego sie chce, aby odpalic server na ktorym liczba graczy nie bedzie spadala ponizej 30. Ja wybralem moze i ta prostsza opcje, ale dzieki temu, ze od razu nie rzucilem sie na gleboka wode, nauczylem sie wielu rzeczy, ktore moga mi sie przydac przy tworzeniu kolejnych edycji. Gra cieszylem sie jak kazdy z was, a chyba wiekszosc z was powie, ze gralo sie naprawde niezle.

Jesli jeszcze cos ci sie nie podoba to zapraszam na inne servery, gdzie ludzie twoim zdaniem przejmą sie tak jak tym, ze Janusz Korwin - Mikke nie zostal prezydentem.

@edit
I jeszcze jedno. Na jakiej podstawie twierdzisz, ze uwazam sie za niewiadomo kogo?
Ech... Bylo tu juz duzo takich osob jak ty i nie przypominam sobie zeby ktoras z nich byla w stanie postawic dobre kontrargumenty. Wiec co, zegnaj?

Pozdrawiam.

@down
11 stycznia Kamileq bedzie mial neta wiec juz wtedy pewnie bede wiedzial wiecej. I wy tez.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Brykiet dnia Wto 20:01, 09 Sty 2007, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sendrus




Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3

PostWysłany: Wto 19:49, 09 Sty 2007    Temat postu:

A tak to kiedy będzie server ??

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sevilleczka




Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Wto 21:19, 09 Sty 2007    Temat postu:

myslisz kurwa ze jak napiszesz dlugiego, "madrego" posta to jest cos i mnei to z nog powali? Czemu sadze ze sie wywyzszasz? Nie w jednym temacie widzialem jak robisz z siebie "PrO Gamera" i udajesz ze to ty pozjadales wszystkie rozumy. i ja ci mowie o czym innym a ty mi gadasz o tym ze hostujesz otsa i nie masz korzysci.. a h*j mnie to obchodzi. Ktos ci kazal go stawiac?Ale jak juz postawiles to wywiazuj sie z obietnic i nie uzalaj sie nad soba.Btw. z tego co pamietam to dwa otsy pod tibie 7.6 sciagneles i na zywca odrazu odpaliles. Nic nie tkneles Smile
W ogole niechce mi sie juz z toba gadac bo ty przeciez jestes "GM" i nie pojmiesz moich slow ("GM ma zawsze racje" <--jak to bylo kiedys w twoim regulaminie Shocked ). Omg gdybys ty byl hosterem rl tibi czy GM'em to bym z toba nawet sie porownywa ale ty jestes/byles hosterem zwyklego prostego otsa ktory kazdy moze se zrobic i sie uwazasz za bog wie kogo.

cu "Dżinie"


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Beji




Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 180
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3
Skąd: Legnica /P(r)oland

PostWysłany: Wto 21:36, 09 Sty 2007    Temat postu:

eh co fri itansow nie dostałaś/es na "zwykłym otsie" i teraz wielkie pretensje masz ?gram na tym serwie odkąd powstał i jakoś nigdy nie zauważyłem żeby Brykiet się wywyższał albo miął się za niewiadomo kogo ... ale cóż każdy ma prawo do własnego zdania

Pozdro


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Celz




Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 230
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: klikasz?

PostWysłany: Wto 22:27, 09 Sty 2007    Temat postu:

Sevilleczka napisał:
myslisz kurwa ze jak napiszesz dlugiego, "madrego" posta to jest cos i mnei to z nog powali?



Tak. Ty za to najebałeś/łaś w chuj błędów w obu postach...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Truxz




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 110
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Wto 22:29, 09 Sty 2007    Temat postu:

Bryku , zrobiłeś coś ? jakieś postępy ? czy co ? Weś daj jakieś info.... Laughing

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Faquarl




Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 272
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/3
Skąd: E-ga

PostWysłany: Wto 22:44, 09 Sty 2007    Temat postu:

Pierwsza sprawa, nie liczy się jaka mapa, silnik ani nic... liczy się klimat! a ten OTS zdecydowanie go ma...
Druga sprawa, do Brykieta, tylko ja mam prawo mówić: dżinie! :/


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Brykiet
Game Master



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 311
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Lca

PostWysłany: Wto 22:48, 09 Sty 2007    Temat postu:

Jesli ktos nie rozumie czyis slow to TY moich.
Sevilleczka napisał:
Czemu sadze ze sie wywyzszasz? Nie w jednym temacie widzialem jak robisz z siebie "PrO Gamera" i udajesz ze to ty pozjadales wszystkie rozumy.

Naprawde? To bardzo prosze o przyklady. Jakos nie przypominam sobie nic takiego.
Sevilleczka napisał:
Ktos ci kazal go stawiac?Ale jak juz postawiles to wywiazuj sie z obietnic i nie uzalaj sie nad soba.

No z jakich obietnic?
Sevilleczka napisał:
Btw. z tego co pamietam to dwa otsy pod tibie 7.6 sciagneles i na zywca odrazu odpaliles. Nic nie tkneles Smile

No tak, czyli jednak nie umiemy czytac? A moze jak jest tak duzo tekstu to ciezko zapamietac niektore rzeczy? :>
Sevilleczka napisał:
W ogole niechce mi sie juz z toba gadac bo ty przeciez jestes "GM" i nie pojmiesz moich slow ("GM ma zawsze racje" <--jak to bylo kiedys w twoim regulaminie Shocked ).

Oj jaki ty niezwykle pamietliwy. Bylo to bodaj za czasow jednej z pierwszych wersji Fra Diavola, kiedy uczylem sie jak to sie robi - bardzo dawno temu. W kazdym badz razie nawet jesli miales jakies obiekcje odnosnie tego punktu, powiniennes byl napisac o tym na forum, a na pewno bysmy to przedyskutowali, a nie wypominac po niemal roku.
Sevilleczka napisał:
Omg gdybys ty byl hosterem rl tibi czy GM'em to bym z toba nawet sie porownywa ale ty jestes/byles hosterem zwyklego prostego otsa ktory kazdy moze se zrobic i sie uwazasz za bog wie kogo.

Uwazam sie "za bog wie kogo". Tak! Masz racje! Zaraz wszystkich pobanuje, a pozniej zmienie tresci ich postow tak zeby wstydzili sie za siebie! Jestem wielki! Moge wszystko! ...

@Truxz
Jak mowilem, do 11 stycznia poczekajmy. Razz


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
rain master




Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3

PostWysłany: Śro 0:10, 10 Sty 2007    Temat postu:

kurcze ostatnio gralem tu u ciebie w wakacje i pamietam ze nie moglem odzalowac tego ze serv padl, a jak w info podawales ze ot ruszy dopiero pod koniec roku to calkiem stracilem nadzieje na gre,
teraz karmieni jestesmy coraz to nowymi informacjami i kazdemu rosnie apetyt:P tylko ze jak to z toba zwykle bywa zawsze jakas pieprzona kloda pod nogi spadnie:P
ciekaw jestem jak bedzie wygladala konfrontacja naszych wyobrazen wspomaganych twoimi licznymi zapowiedziami z tym, co faktycznie sie znajdzie na serwie
troche to podobne do promocji starcrafta przez blizzard, tylko ze im sie udalo stworzyc gre wszechczasow:p
mam nadzieje ze i tobie sie powiedzie
gl


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum fradiavolo ots Strona Główna -> News Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin